Ziołolecznictwo -wpływ na wagę ciała

Dyskusje o innych suplementach wspomagających odchudzanie

Ziołolecznictwo -wpływ na wagę ciała

Postprzez Karolina » So sie 20, 2016 16:20

A pomyśleliście o otyłości,czy nawet nadwadze, ze to swoista choroba? Wymagająca leczenia, a nie działania chwilowego w postaci zgubienia masy ciała? No i co dalej? Nie wiem na diecie wyniszczającej organizm do końca życia? A może po powiedzmy pół roku powrót do wagi? Zastanówcie się nad tym. Zgadzam się że z nadwagą trzeba walczyć, nie mniej podstawą sukcesu jest zlikwidowanie podstaw jej powstawania... a nie tylko końcowego efektu. Dlatego uważam,że dużo tu może pomóc ziołolecznictwo... Moja koleżanka korzystała ze strony http://kyciek.eu Schudła...przy okazji, nie ma problemów z nerkami, i co ważne, nie przytyła...
Karolina
 
 

Postprzez » So sie 20, 2016 16:20

 
 

Re: Ziołolecznictwo -wpływ na wagę ciała

Postprzez Gość » Pt lis 02, 2018 09:50

Od pewnego czasu stosuję bardzo rygorystycznie dietę niskokaloryczną, którą wspomagam ziołami. Swego czasu miałam ogromną :roll: nadwagę. :? Na szczęście z czasem udało mi się zrzucić tę masę. Problemem natomiast była moja zrujnowana cera. Na całe szczęście pomogły mi z nią zabiegi w cosmedzie. Weszłam tam jako klientka, a teraz, ironio, chodzę na szkolenia cosmed. Mam nadzieję, że uda mi się w przyszłości pomóc innym kobietom, tak jak one pomogły mi. Nigdy nie zaniedbujcie diety!
Gość
 
 

Postprzez » Pt lis 02, 2018 09:50

 
 
 

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron