Problemy cery trądzikowej

Dyskusja o suplementach z ukierunkowanym działaniem na skórę

Problemy cery trądzikowej

Postprzez Aneta » Pt lip 18, 2014 22:05

W tym wątku chciałam zapytać was o zdanie dotyczące tabletek IQFACE.Czy myślicie że jest to dobre rozwiązanie w walce z cerą trądzikową .Jakie są wasze opinie?
Aneta
 
 

Postprzez » Pt lip 18, 2014 22:05

 
 

Re: Problemy cery trądzikowej

Postprzez Makówka » Cz lip 24, 2014 09:44

Dla mnie tabletki IQFACE okazały się wybawieniem od trądziku.Bardzo szybko zniknęły starsze wypryski blizny po trądzikowe się zmniejszyły.Teraz tylko od czasu do czasu wyskoczy mi pojedyncza krosta ale to nic wielkiego.Mój stan cery jest teraz zdecydowanie lepszy niż przed zastosowaniem tych tabletek.
Makówka
 
 

Re: Problemy cery trądzikowej

Postprzez Janinka » Wt sie 12, 2014 16:41

Zdecydowanie polecam te tabletki.To właśnie dzięki IQFAE moja cera wróciła do normalności.Nie mam przebarwień ani zaskórniaków cera w końcu ma zdrowy i normalny wygląd.Bez problemu mogę wyjść na ulicę nie nakładając masy pudru.Polecam każdej dziewczynie z problemem cery trądzikowej.
Janinka
 
 

Re: Problemy cery trądzikowej

Postprzez SoniaD » Wt mar 10, 2015 23:28

Moja kuzynka brała ten środek i z tego co sama mogę powiedzięc, jak ją widze, to różnica jest bardzo wyraźna, praktycznie po trądziku nie ma śladu
SoniaD
 
 

Re: Problemy cery trądzikowej

Postprzez Weronika » So maja 02, 2015 19:58

Zgadzam się co do skuteczności iqface, sama go kupowałam na stronie http://iqface.pl czyli stronie legalnego polskiego dystrybutora. A co do samego środka, to macie całkowita rację, jak dla mnie najskuteczniej działający preparat na rynku, pozwalający ma skuteczną walkę z trądzikiem
Weronika
 
 

Re: Problemy cery trądzikowej

Postprzez Dorota » So maja 30, 2015 13:22

A myślałaś może o Visaksinum?
Dorota
 
 

Re: Problemy cery trądzikowej

Postprzez Wera » So cze 06, 2015 17:17

W moim przypadku udało się pokonać trądzik poprzez zastosowanie iqface. Obecnie po 3 miesiącach stosowania, po trądziku nie ma już praktycznie ani śladu
Wera
 
 

Re: Problemy cery trądzikowej

Postprzez AnnaJ » Pn wrz 28, 2015 16:55

W moim przypadku skutecznym środkiem na trądzik okazały się tabletki iqface. Kupiłam je bezpośrednio na stronie dystrybutora w Polsce. http://iqface.pl Po 3 miesiącach stosowania po trądziku nie było śladu
AnnaJ
 
 

Re: Problemy cery trądzikowej

Postprzez Renata » Śr paź 28, 2015 18:23

Moim zdaniem dzisiaj nie ma lepszego wyboru jak iqface jeżeli chcesz skutecznie pozbyc się trądziku. Sama go stosowałam i po 3 miesiącach nie mam ani jednego pryszcza
Renata
 
 

Re: Problemy cery trądzikowej

Postprzez Oliwia » N lis 22, 2015 22:31

Ja akurat zastosowałem iqface i jestem bardzo zadowolona z efektów. W końcu jakiś środek okazał się skuteczny, jeżeli chodzi o moją osobę
Oliwia
 
 

Re: Problemy cery trądzikowej

Postprzez izabella » Śr sty 06, 2016 20:20

Ja akurat stosowałam IQface, to środek oparty na naturalnych składnikach pozwalający zwlaczyć całkowicie trądzik. Dla mnie jak się okazało jego zastosowanie było idealnym rozwiżaniem
izabella
 
 

Postprzez » Śr sty 06, 2016 20:20

 
 
 

Powrót do Skóra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron