Trądzik - jak sobiue poradzić?

Dyskusja o suplementach z ukierunkowanym działaniem na skórę

Trądzik - jak sobiue poradzić?

Postprzez Daria » So maja 02, 2015 19:55

Zaczynam mieć coraz poważniejszy problem z trądzikiem, koleżanka zaproponowała mi IQface. Co o tym myślicie?
Daria
 
 

Postprzez » So maja 02, 2015 19:55

 
 

Re: Trądzik - jak sobiue poradzić?

Postprzez Majka » So maja 30, 2015 13:21

W moim przypadku skutecznym środkiem okazał się iqface i ja osobiście jestem bardzo zadowolona z efektów
Majka
 
 

Re: Trądzik - jak sobiue poradzić?

Postprzez Alina » So cze 06, 2015 17:21

Ja też miałam problemy z trądzikiem, w moim przypadku bardzo skutecznym okazał się iqface. W każdym razie po 3 miesiącach stosowania po trądziku nie ma praktycznie śladu
Alina
 
 

Re: Trądzik - jak sobiue poradzić?

Postprzez qAnna » Pt cze 19, 2015 19:57

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, koleżanka brała iqface i u niej spisał się znakomicie, pamiętaj tylko aby przestrzegać zaleceń producenta....
qAnna
 
 

Re: Trądzik - jak sobiue poradzić?

Postprzez Aniela » So lip 18, 2015 11:22

Zgadzam się z osobą zakładającą temat, sama stosowąłem iqface i jestem jak najbardziej zadowolona z efektów. W końcu udało mi się pokonać trądzik. Mam nadzieję, że na zawsze
Aniela
 
 

Re: Trądzik - jak sobiue poradzić?

Postprzez Anna C » Cz wrz 24, 2015 20:54

Ja też stosowałam iqface i jestem jak najbardziej zadowolona z efektów jakie uzyskałam dzięki tym tabletkom. Oczekiwałam, że dzięki nim pozbędę się trądziku i tak się stało.
Anna C
 
 

Re: Trądzik - jak sobiue poradzić?

Postprzez Majka » Pn wrz 28, 2015 16:51

Zgadzam się z opiniami jakie tu znalazłam, moim zdaniem iqface to faktycznie jeden z najskuteczniejszych środków jakie sa dostępne obecnie na rynku w Polsce jeżeli chodzi o walkę z trądzikiem
Majka
 
 

Re: Trądzik - jak sobiue poradzić?

Postprzez Agnieszka » Śr paź 28, 2015 18:20

Kup po prostu iqface. Daj sobie 3 miesiące czasu, bo w jedną noc trądzik ci nie zniknie i nie masz problemu z trądzikiem. Przynajmniej u mnie tak było
Agnieszka
 
 

Re: Trądzik - jak sobiue poradzić?

Postprzez papilota » Śr sty 06, 2016 20:22

Iqface to moim zdaniem obecnie najlepiej działąjacy środek jaki można kupić w celi zwalczenia trądziku. Sama go stosowałam i wiem jak idelaniue u mnie zadziałął
papilota
 
 

Re: Trądzik - jak sobiue poradzić?

Postprzez Ojotka » Wt lut 02, 2016 19:04

Też stosowałam IQface i jestem bardzo zadowolona, może efekt nie był z dnia na dzień, ale przy tego rodzaju problemach żaden środek nie gwarantuje poprawy z dnia na dzień, nie mniej patrząc na całość kuracji,to skuteczność po 3 miesiącach 100% i co moim zdaniem również bardzo ważne, stała. A co do samych tabletek to kupiłam je w promocji na Allegro.
Ojotka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt lut 02, 2016 18:56
 

Postprzez » Wt lut 02, 2016 19:04

 
 
 

Powrót do Skóra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron