Czerwone plamy na skórze...

Dyskusja o suplementach z ukierunkowanym działaniem na skórę

Czerwone plamy na skórze...

Postprzez Weronika » So cze 06, 2015 17:04

W takim okresie jak teraz występują u mnie czerwone plamy na skórze... co ciekawe, wcześniej (zima) ich nie ma, podobnie jak lato unormuje już temperaturę i jest cały czas gorąco, ale w okresie przejściowym makabra...
Weronika
 
 

Postprzez » So cze 06, 2015 17:04

 
 

Re: Czerwone plamy na skórze...

Postprzez Jagoda » Pt cze 19, 2015 19:52

Moja kuzynka ma podobny problem, szczegółnie widać je jak się opali, niestety u niej nie ma na to lekarstwa
Jagoda
 
 

Re: Czerwone plamy na skórze...

Postprzez Amanda » So wrz 05, 2015 18:50

Mam podobny problem jak napisała koleżanka, u mnie ewidentnie, jest to spowodowane, tym, że kilka lat temu przesadzałam z solarium i nie ma co ukrywać zniszczyłam sobie skórę. Nie mam czasu na kosmetyczki. Nie mniej coś muszę zacząć robić ze swoją twarzą. Patrząc na to co znalazłam w internecie, zaciekawił mnie temat Kwasów owocowych AHA firmy Biocosmetics-Polska. Praktycznie jestem zdecydowana na zakup. Jednak patrząc na ich stronę, zauważyłam jeszcze neutralizator do kwasów ( http://biocosmetics-polska.pl/linia-z-k ... r/p,353152 ) Nie wiem czy od razu też go kupić? Czy jest to konieczne? W sumie to do tej pory stosowałam jedynie maseczki i z tego rodzaju preparatami nie miałam do czynienia... Możecie coś poradzić?
Amanda
 
 

Re: Czerwone plamy na skórze...

Postprzez Kaska » Cz cze 23, 2016 07:59

Ja bym poleciła dietę błonnikową - nadiecie.net. Zielona herbata, kapusta, brokuły, sałata, jabłka - jest mnóstwo smacznych produktów, które poza pomocą w walce z dodatkowymi kilogramami odżywią też skórę. Do tego na pewno dobre kosmetyki. Te skuteczne nie są najtańsze, ale warto zainwestować w cerę, to w końcu nasza wizytówka.
Kaska
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz cze 23, 2016 07:48
 

Postprzez » Cz cze 23, 2016 07:59

 
 
 

Powrót do Skóra

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron